Cyberpark

Bilkent CYBERPARK 2002 yılında Türkiye’nin ilk vakıf üniversitesi olan Bilkent Üniversitesi ve Bilkent Holding iştiraki ile kurulmuş olan ve bünyesinde yazılım geliştirme, Ar-Ge fonksiyonlarına sahip 250 firma bulunduran bilim ve teknoloji parkıdır.

http://www.cyberpark.com.tr/

Bilkent CYBERPARK ekosistemin pürüzsüz işlemesi, daha besleyici ve daha renkli olması için gereken girişimcilere ihtiyaçlarına özel katma değerli hizmetler sağlamaktadır. Merkezimizde yer alan her girişimin hedeflerinin ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tek tip, standartlaşmış bir eğitim/mentörlük programları yerine birbirinden farklı yetkinlikler kazandıran, farklı noktalarda gelişimi hedefleyen eğitim ve programlara yönelmeye çalışıyoruz. “İDEANEST” ise girişimcilerimizin iş fikirlerini pazarda tanıtma fırsatı yakalayabileceği ve aynı zamanda ihtiyacı olan tohum fonuna erişebileceği harika bir fırsat!

BİGG MARKA 2018

Bu güne kadar bir çok adayın hayallerini gerçekleştirmesine destek olan BİGG MARKA, girişimcilerini İdeanest Platformuna bekliyor!