Bin Yaprak

İş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları dijital kız kardeşlik networküdür.

https://binyaprak.com/

Geleceğin mesleklerine hazırlanmak için bugün harekete geçmek gerektiğine ve kadınların teknik alanlarda çalışmalarının önünde bir engel olmadığına inananıyoruz. Bu inançla 2016 yılından beri  bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanındaki kadın öğrenciler ile bu alanda çalışan rol model kadınları, erkekleri ve şirketleri STEAMWIN programımızla bir araya getiriyoruz.  Kız kardeş networkumuz TurkishWIN işbirliğiyle Facebook canlı yayınlarımız, dijital binyaprak.com platformumuz, üniversite etkinliklerimiz ve CEO yuvarlak masa toplantılarımızla 2 bine yakın öğrenciye fiziksel 450 binin üzerindeki kişiye de dijital ağlarımızla ulaştık.

Bu yolculukta gördük ki İnci gibi başarılı bilim öğrencilerimizin cesaretlendirilmekten fazlasına ihtiyaçları var. Başarı yolculuklarında pes etmeden ilerleyen öğrencilerimizin araştırmalarını tamamlamaları için bütçeye ihtiyaçları var. İşte bu yüzden  İdeanest işbirliğiyle kampanyalar düzenleyip destek vermek için buradayız.

TTGV networküyle el ele verip daha çok bilim kadınına, mühendise destek olmak için biz de varız!

 

Bilim ve Teknoloji İncilerine Destek

Daha çok bilim kadınına, mühendise destek olmak için el ele verelim!